Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kto sme?

 

Volám sa Štefan Hofer a na realitnom trhu v regióne Prešov pôsobím od roku 2008. Spolu s manželkou sme v roku 2013 založili vlastnú realitnú kanceláriu a od roku 2016 pôsobíme pod vlastnou značkou Reality Hofer

Pracujeme hlavne na doporučenie našich spokojných klientov a stali sme sa tak Vašou rodinnou realitkou. Záleží nám na kvalite Vášho bývania, na profesionálnych službách, na Vašom pohodlí a Vašej dôvere.  

 


Sme profesionáli

Náš profesionálny prístup nájdete hlavne v rozsahu našich služieb a spôsobe, akým ich poskytujeme. Neustále sa vzdelávame a zlepšujeme tým nielen kvalitu našej práce, ale aj jej výsledky, a teda aj očakávania našich zákazníkov. Tak, aby ste u nás dostali vždy 100% kvalitu, pravdivé informácie a dokonalý servis.

Prečítajte si, čo o nás hovoria ľudia, ktorí už naše služby vyskúšali ..... viac referencií

 


Predaj RD v Ľuboticiach

Týmto by sme sa chceli poďakovať p. Ing.Hoferovi a p. Ing.Hoferovej, ktorí nám pomohli s predajom domu. Predovšetkým za ich ochotu, flexibilitu, ústretovosť a hlavne ľudský prístup. Vďaka videoprezentácii domu na vysokej profesionálnej úrovni sa nám podarilo predať dom za krátku dobu a so spokojnosťou nás predávajúcich tak aj kupujúcich. A samozrejme dôvera bola na prvom mieste. Realitnú kanceláriu Reality Hofer môžme len odporučiť každému, kto hľadá férový a zodpovedný prístup pri predaji, kúpe prípadne iných službách spojených s nehnuteľnosťami. Sme radi, že sme mohli spoznať týchto skvelých manželov.

Ďakujeme. rod.Sirotňáková


 

Sme moderní

Sledujeme nové trendy, prinášame nové služby a požívame moderné spôsoby prezentácie a predaja nehnuteľností, ako sú videobhliadky, 3D scan, profesionálna úprava nehnuteľnosti pred predajom (homestaging), virtuálny staging a vizualizácia, Realitná poradňa, vlastná webstránka nehnuteľnosti. 

Vašu nehnuteľnosť tak odlíšime od ostatných ponúk na internete a vyvoláme okamžitý záujem.

Cieľom je zarobiť Vám z predaja čo najviac peňazí v čo najkratšom čase.

Aj takto môže potom vyzerať predaj Vašej nehnuteľnosti --->

 


Sme tím

Kolegov do tímu si vyberáme podľa toho, že zdieľajú rovnaké hodnoty, veria podobným veciam ako my a vo svojej práci vidia v prvom rade pomoc ľuďom.

Záleží nám na profesionálnej odbornosti, preto podporujeme vzdelávanie, nové nápady a aktívny prístup maklérov.

Sme rodinná realitka aj preto, že udržiavame priateľské vzťahy, spolupracujeme a vzájomne sa podporujeme. 

Aj preto má značka Reality Hofer v našom regióne dobré meno.


Sme Viac ako len reality!

No nielen prácou je človek živý :-) Chceme pre Vás robiť viac.  Napísali sme pre Vás jedinečnú knihu Poviedky z realit(k)y, plnú skutočných vtipných a netradičných príbehov, aby ste spoznali zákulisie našej práce, pri čítaní sa zabavili a možno aj zasmiali. Ku kľúčom od Vášho nového domova Vám vlastnoručne uháčkujeme originálnu kľúčenku. A vlastne všetky reklamné predmety si vyrábame alebo navrhujeme sami, pretože na darčekoch pre Vás nám záleží.  

Pravidelne prispievame organizácii, ktorá prináša úsmev deťom do nemocníc prostredníctvom klaunov-doktorov, veď aj našim deťom to spríjemnilo chvíle, keď museli ležať v nemocnici. Zapájame sa rôznych regionálnych projektov na pomoc tým, ktorí to momentálne potrebujú.

Práca nás baví a dávame do nej kus srdca.

A pomáhať Vám je pre nás prirodzené.